Paralen grip horkÝ


Search results for Paralen grip horkÝ

Drug combination: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Food interactions and other recommendations Paralen grip horký nápoj citrón: Avoid alcohol (......

Tags: Drug combination Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, Paralen grip horkÝ

Drug combination: Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480


Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480 . Food interactions and other recommendations Paralen grip horký nápoj citrón: Avoid alcohol (......

Tags: Drug combination Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480, Paralen grip horkÝ


Drug combination: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim


Paralen grip horký nápoj citrón & Sumetrolim . Food interactions and other recommendations Paralen grip horký nápoj citrón: Avoid alcohol (......

Tags: Drug combination Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim, Paralen grip horkÝ

Side effects: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Side effects Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron .......

Tags: Side effects Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, Paralen grip horkÝ

Side effects: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim


Side effects Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . Side effects Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim .......

Tags: Side effects Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim, Paralen grip horkÝ

Side effects: Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480


Side effects Paralen grip horký nápoj citrón a Biseptol 480 .......

Tags: Side effects Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480, Paralen grip horkÝ

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký .....

Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, Paralen grip horkÝ

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod .....

Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, Paralen grip horkÝ

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN
Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, Paralen grip horkÝ

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek .....

Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, Paralen grip horkÝ

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“)...

Tags: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, Paralen grip horkÝ

Read about Paralen Grip HorkÝ. To make it easier to search for topic: Paralen grip horkÝ, we have prepared a list of links for search terms: Paralen Grip HorkÝ. You can find a comparison of interactions, drug descriptions and other articles about topic: Paralen Grip HorkÝ.

About project

A freely available non-commercial project for the purpose of laic drug comparisons at the level of interactions, side effects as well as drug prices and their alternatives

More info