ACYLPYRIN + C 320MG/200MG TBL EFF المكملات الغذائية والأسعار والبدائل لعقاقيرك


ACYLPYRIN + C 320MG/200MG TBL EFF - متوسط ​​رسوم الأدوية الحالية


Acylpyrin + c 320MG/..

cena od - cena neznama


12 tbl eff


أسعار بديلة (متوسط ​​مكمل) مع نفس العنصر النشط للدواء: Acylpyrin + c

Aspirin c 400MG/240M

cena od - cena neznama


20 tbl eff

Aspirin c forte 800M..

cena od - cena neznama


20 tbl eff

Acylcoffin 450MG/50M

cena od - cena neznama


100 tbl nob

Acylpyrin + c 320MG/..

cena od - cena neznama


12 tbl eff

Acylcoffin 450MG/50M

cena od - cena neznama


10 tbl nob

Aspirin c 400MG/240M

cena od - cena neznama


10 tbl eff

Aspirin c forte 800M..

cena od - cena neznama


10 tbl eff

منتجات مماثلة أو بديلة
 
في المخزن | الشحن من 29 CZK
46 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
69 CZK
 
في المخزن | الشحن من 29 CZK
95 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
125 CZK
 
في المخزن | الشحن من 29 CZK
182 CZK

حول المشروع

مشروع غير تجاري متاح بحرية لغرض مقارنات الأدوية اللائية على مستوى التفاعلات والآثار الجانبية وكذلك أسعار الأدوية وبدائلها

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

مزيد من المعلومات