PARACETAMOL/KOFEIN XANTIS tbl nob طبقه


 
تفاصيل العقاقير غير متاحة باللغة المختارة ، يتم عرض النص الأصلي

نشرة العبوة: Paracetamol/kofein xantis - 500MG/65MG Tablet


عام: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
المادة الفعالة:
مجموعة ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
محتوى المادة الفعالة: 500MG/65MG
التعبئة والتغليف: Blister

Paracetamol/kofein xantis جرعة

Vždy užívejte tento přípravek v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a dospívající starší 15 let1–2 tablety až 4krát denně dle potřeby v časových odstupech nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pro pacienty s tělesnou hmotností 34 - 60 kg; dvě tablety pro...أكثر من

Paracetamol/kofein xantis آثار جانبية

...أكثر من

Paracetamol/kofein xantis التفاعلات

mg užívat Neužívejte přípravek Paracetamol/Kofein Xantis 500 mg/65 mg: - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo kofein nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže trpíte závážným selháním jater, akutním zánětem jater (hepatitidou), dlouhodobě nadměrně konzumujete alkohol - jestliže trpíte závážnou hemolytickou anemií (abnormální...أكثر من

عرض النشرة كاملة

منتجات مماثلة أو بديلة