PARACETAMOL DR. MAX tbl nob Лістоўка


 
Падрабязнасці пра лекі недаступныя на абранай мове, адлюстроўваецца арыгінальны тэкст

Улётка для ўпакоўкі: Paracetamol dr. max - 500MG Tablet


Радавы: paracetamol,acetaminofen
Актыўнае рэчыва:
Група УУС: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Змест актыўных рэчываў: 500MG
Ўпакоўка: Blister

Paracetamol dr. max Дазавання

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávka paracetamolu závisí na věku a tělesné hmotnosti pacienta; jednotlivá dávka přípravku je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Doporučená...больш

Paracetamol dr. max Пабочныя эфекты

...больш

Paracetamol dr. max Узаемадзеяння

Neužívejte přípravek Paracetamol Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže je Vám méně než 12 let - jestliže je Vaše váha nižší než 40 kg Upozornění a opatřeníPřed užitím Paracetamol Dr.Max se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol, protože může...больш

Прагледзець усю ўлётку

Падобныя альбо альтэрнатыўныя прадукты
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
47 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
48 CZK

Апошнія ператрусы

Пра праект

Бясплатны даступны некамэрцыйны праект з мэтай лаічнага параўнання наркотыкаў на ўзроўні ўзаемадзеянняў, пабочных эфектаў, а таксама коштаў на лекі і іх альтэрнатывы

Больш інфармацыі