COLDREX HORKý NáPOJ CITRON S MEDEM - Взаимодействия


 
Данните за лекарството не са налични на избрания език, на който се показва оригиналът

Взаимодействие с лекарства: Coldrex horký nápoj citron s medem Powder for oral solution in sachet


родов: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Активно вещество:
ATC група: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Съдържание на активното вещество: 750MG/10MG/58MG
опаковане: Sachet


Paracetamolum 750 mg
Phenylephrini hydrochloridum 10 mg
Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg
(odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg)
Подобни или алтернативни продукти
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
135 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
147 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
149 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
159 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
178 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
181 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
181 CZK
 
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
209 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
215 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
218 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
218 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
219 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
219 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
259 CZK

За проекта

Безплатен некомерсиален проект за целите на съпоставянето на лактични лекарства на ниво взаимодействия, странични ефекти, както и цени на лекарствата и техните алтернативи

Повече информация