Paralen horký nápoj


Výsledky hledání na výraz Paralen horký nápoj
Poslední aktualizace: 2022-09-29


Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu (...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, Paralen horký nápoj

Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu (...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480, Paralen horký nápoj

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Biseptol 480 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Biseptol 480, Paralen horký nápoj

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, Paralen horký nápoj

Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu (...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim, Paralen horký nápoj

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim, Paralen horký nápoj

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek
Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, Paralen horký nápoj

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, Paralen horký nápoj

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( dekongestiva),  léky na léčbu deprese či Parkinsonovy choroby (ze skupiny .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, Paralen horký nápoj

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, Paralen horký nápoj

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( dekongestiva),  léky na léčbu deprese či Parkinsonovy choroby (ze skupiny .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, Paralen horký nápoj

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg s jídlem, pitím a alkoholem .. Jestliže jste užil(a) více přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, než jste měl( Jestliže jste .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, Paralen horký nápoj

Přečtěte si o tématu Paralen Horký Nápoj. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paralen horký nápoj, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen Horký Nápoj. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen Horký Nápoj.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 35 min
96,581,002
Celkový Počet Případů
1,072,673 (1.1%)
Celkem úmrtí
92,288,003 (95.6%)
Celkem Uzdraveno
3,911
Vážný Stav

Poslední hledané v lékárně

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: