PARACETAMOL DR. MAX tbl nob Flugblatt


 
Medikamentendaten sind in der ausgewählten Sprache nicht verfügbar, der Originaltext wird angezeigt

Packungsbeilage: Paracetamol dr. max - 500MG Tablet


Generisch: paracetamol,acetaminofen
Aktive Substanz:
ATC-Gruppe: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Wirkstoffgehalt: 500MG
Verpackung: Blister

Paracetamol dr. max Dosierung

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávka paracetamolu závisí na věku a tělesné hmotnosti pacienta; jednotlivá dávka přípravku je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Doporučená...weiter

Paracetamol dr. max Nebenwirkungen

...weiter

Paracetamol dr. max Wechselwirkungen

Neužívejte přípravek Paracetamol Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže je Vám méně než 12 let - jestliže je Vaše váha nižší než 40 kg Upozornění a opatřeníPřed užitím Paracetamol Dr.Max se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol, protože může...weiter

Sehen Sie sich die gesamte Broschüre an

Ähnliche oder alternative Produkte

Über das Projekt

Ein frei verfügbares nicht-kommerzielles Projekt zum Zwecke des Drogenvergleichs auf der Ebene der Wechselwirkungen, der Nebenwirkungen sowie der Arzneimittelpreise und ihrer Alternativen

Mehr Info