COLDREX HORKý NáPOJ CITRON S MEDEM - Αλληλεπιδράσεις


 
Τα στοιχεία φαρμάκων δεν είναι διαθέσιμα στην επιλεγμένη γλώσσα, εμφανίζεται το αρχικό κείμενο

Αλληλεπίδραση φαρμάκων: Coldrex horký nápoj citron s medem Powder for oral solution in sachet


Γενικός: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Δραστική ουσία:
Ομάδα ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Περιεκτικότητα σε δραστικές ουσίες: 750MG/10MG/58MG
Συσκευασία: Sachet


Paracetamolum 750 mg
Phenylephrini hydrochloridum 10 mg
Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg
(odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg)
Παρόμοια ή εναλλακτικά προϊόντα
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
135 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
147 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
149 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
159 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
209 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
215 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
215 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
215 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
259 CZK

Σχετικά με το έργο

Ένα ελεύθερα διαθέσιμο μη εμπορικό έργο για το σκοπό των συγκρίσεων λαϊκών φαρμάκων στο επίπεδο των αλληλεπιδράσεων, των παρενεργειών καθώς και των τιμών των φαρμάκων και των εναλλακτικών τους

Περισσότερες πληροφορίες