PARACETAMOL DR. MAX tbl nob Esite


 
Huumeiden yksityiskohdat eivät ole saatavilla valitulla kielellä, alkuperäinen teksti tulee näkyviin

Pakkausseloste: Paracetamol dr. max - 500MG Tablet


yleinen: paracetamol,acetaminofen
Vaikuttava aine:
ATC-ryhmä: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Vaikutusainepitoisuus: 500MG
Pakkaus: Blister

Paracetamol dr. max annostus

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávka paracetamolu závisí na věku a tělesné hmotnosti pacienta; jednotlivá dávka přípravku je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Doporučená...lisää

Paracetamol dr. max Sivuvaikutukset

...lisää

Paracetamol dr. max vuorovaikutukset

Neužívejte přípravek Paracetamol Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže je Vám méně než 12 let - jestliže je Vaše váha nižší než 40 kg Upozornění a opatřeníPřed užitím Paracetamol Dr.Max se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol, protože může...lisää

Näytä koko esite

Samankaltaiset tai vaihtoehtoiset tuotteet

Viimeksi haetut termit

Tietoja projektista

Vapaasti saatavissa oleva ei-kaupallinen hanke, jonka tarkoituksena on laic lääkkeiden vertailu vuorovaikutusten, sivuvaikutusten sekä lääkkeiden hintojen ja niiden vaihtoehtojen tasolla

Lisätietoja