notice, effets secondaires, interactions, dosage


 
Générique: acetylsalicylic acid
Substance active:
Alternatives: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Groupe ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Teneur en substance active: 500MG
Formes: Tablet, Coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 40
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)

Co je Aspirin a k čemu se užívá

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina
acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až
středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let
věku (vážící 40 kg a více). Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka na jiné formy kyseliny
acetylsalicylové určené k podání pacientům s hmotností nižší než 40 kg.
Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží,
musíte se poradit s lékařem.

Produits similaires ou alternatifs
 
En stock | Frais de port 29 CZK
85 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
99 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
104 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
109 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
130 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
155 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
169 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
175 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
269 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
275 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
309 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
369 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
379 CZK

A propos du projet

Un projet non commercial librement disponible aux fins de comparaisons de médicaments laïques au niveau des interactions, des effets secondaires ainsi que des prix des médicaments et de leurs alternatives

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Plus d'informations