IBUPROFEN APOTEX (100MG/5ML Oral suspension) -


 
Rincian tamba ora kasedhiya ing basa sing dipilih, teks asli ditampilake

Ibuprofen apotex -


Umum: ibuprofen
Zat aktif:
Pilihan: Advil rapid, Apo-ibuprofen, Apo-ibuprofen rapid 400 mg soft capsules, Brufedol rapid, Brufen, Brufen 400, Dolgit 800, Ibaldol, Ibalgin 200, Ibalgin 400, Ibalgin 600, Ibalgin baby, Ibalgin instant, Ibalgin junior, Ibalgin rapid, Ibalgin rapidcaps, Ibucan, Ibudolor, Ibumax, Ibumyl rapid, Ibunex, Ibuprofen 400 mg galmed, Ibuprofen actavis, Ibuprofen al 400, Ibuprofen alkaloid-int, Ibuprofen b. braun, Ibuprofen bril, Ibuprofen dr.max, Ibuprofen farmalider, Ibuprofen innfarm, Ibuprofen zentiva, Iprofenex, Nessapol, Nurofen, Nurofen junior pomeranč, Nurofen neo, Nurofen neo femina, Nurofen pro děti, Nurofen pro děti 4% jahoda, Nurofen pro děti 4% pomeranč, Nurofen pro děti active, Nurofen pro děti jahoda, Nurofen rapid 200 mg capsules, Nurofen rapid 400 mg capsules
Klompok ATC: M01AE01 - ibuprofen
Isi zat aktif: 100MG/5ML
Formulir: Oral suspension
Balení: Bottle
Obsah balení: 1X150ML
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

...liyane

Ibuprofen apotex

Ibuprofen apotex

Produk sing padha utawa alternatif
 
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
70 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
205 CZK