COLDREX HORKý NáPOJ CITRON S MEDEM - Interaksi


 
Rincian tamba ora kasedhiya ing basa sing dipilih, teks asli ditampilake

Interaksi tamba: Coldrex horký nápoj citron s medem Powder for oral solution in sachet


Umum: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Zat aktif:
Klompok ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Isi zat aktif: 750MG/10MG/58MG
Paket: Sachet


Paracetamolum 750 mg
Phenylephrini hydrochloridum 10 mg
Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg
(odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg)
Produk sing padha utawa alternatif
 
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
135 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 29 CZK
147 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
149 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
159 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
209 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
215 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
215 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
215 CZK
 
Ing saham | Pangiriman saka 79 CZK
259 CZK

Istilah telusuran pungkasan