PARACETAMOL BAGGERMAN cps mol Leaflet


 
Rincian tamba ora kasedhiya ing basa sing dipilih, teks asli ditampilake

Liplet lipet: Paracetamol baggerman - 500MG Capsule, soft


Umum: paracetamol,acetaminofen
Zat aktif:
Klompok ATC: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Isi zat aktif: 500MG
Paket: Blister

Paracetamol baggerman Dosis

...liyane

Paracetamol baggerman Efek samping

...liyane

Paracetamol baggerman Interaksi

...liyane

Ndeleng leaflet kabeh

Produk sing padha utawa alternatif

Istilah telusuran pungkasan