PARACETAMOL DR. MAX tbl nob Lankstinukas


 
Išsami informacija apie vaistą nėra pasirinkta kalba, rodomas originalus tekstas

Pakuotės lapelis: Paracetamol dr. max - 500MG Tablet


Bendras: paracetamol,acetaminofen
Veiklioji medžiaga:
ATC grupė: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Veikliosios medžiagos kiekis: 500MG
Pakuotė: Blister

Paracetamol dr. max Dozavimas

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávka paracetamolu závisí na věku a tělesné hmotnosti pacienta; jednotlivá dávka přípravku je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Doporučená...daugiau

Paracetamol dr. max Šalutiniai poveikiai

...daugiau

Paracetamol dr. max Sąveika

Neužívejte přípravek Paracetamol Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže je Vám méně než 12 let - jestliže je Vaše váha nižší než 40 kg Upozornění a opatřeníPřed užitím Paracetamol Dr.Max se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol, protože může...daugiau

Peržiūrėkite visą lapelį

Panašūs ar alternatyvūs produktai