ASPIRIN C FORTE (800MG/480MG Effervescent tablet) -


 
Butiran dadah tidak tersedia dalam bahasa yang dipilih, teks asal dipaparkan

Aspirin c forte -


Generik: acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Bahan aktif:
Alternatif: Acylcoffin, Acylpyrin + c, Aspirin c
Kumpulan ATC: N02BA51 - acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Kandungan bahan aktif: 800MG/480MG
Borang: Effervescent tablet
Balení: Strip
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

...lebih lagi

Aspirin c forte

Aspirin c forte

Produk sejenis atau alternatif
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
85 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
99 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
104 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
109 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
130 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
155 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
169 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
175 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
269 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
275 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
309 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 29 CZK
369 CZK
 
Dalam stok | Penghantaran dari 79 CZK
379 CZK

Mengenai projek

Projek bukan komersial yang bebas untuk tujuan perbandingan dadah di peringkat interaksi, kesan sampingan serta harga dadah dan alternatif mereka

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Maklumat lanjut