Splošno: fexofenadine Zdravilna učinkovina: fexofenadini hydrochloridum Alternativa:Ewofex, Fexigra tablety Skupina ATC: R06AX26 - fexofenadine Vsebnost aktivne snovi: 120MG Obrazci: Film-coated tablet Balení: Blister Obsah balení: 2 VZOREK II Způsob podání: prodej na lékařský předpis
Co je Allegra a k čemu se užívá
Přípravek Allegra obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek Allegra se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči.
Prosti dostopni nekomercialni projekt za laične primerjave drog na ravni interakcij, stranskih učinkov, pa tudi cen drog in njihovih alternativ
Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.