தொகுப்பு துண்டுப்பிரசுரம்: Panadol extra rapide - 500MG/65MG Effervescent tablet
பொதுவான: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
செயலில் உள்ள பொருள்: ஏடிசி குழு: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
செயலில் உள்ள பொருள் உள்ளடக்கம்: 500MG/65MG
பேக்கேஜிங்: Strip
b>
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
K vnitřnímu užití. Tabletu přípravku Panadol Extra Rapide je třeba před užitím nejprve nechat rozpustit ve sklenici vody.
Nepřekračujte doporučené dávkování. Časový odstup...
மேலும்
Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.
Přestaňte přípravek užívat a informujte ihned svého lékaře jestliže:
▪ se u Vás objeví alergické reakce, jako např. kožní vyrážka nebo svědění, někdy doprovázená obtížemi s dýcháním nebo s otokem rtů, jazyka, hrdla nebo tváře;
▪ se...
மேலும்
Neužívejte Panadol Extra Rapide:
▪ jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6);
▪ při těžké poruše funkce jater a akutním zánětu jater.
Upozornění a opatření
Přípravek Panadol Extra Rapide obsahuje paracetamol, neužívejte jej současně s jinými léky obsahujícími paracetamol. Užívání...
மேலும்