leaflet, side effects, interactions, dosing


 
Generic: codeine and paracetamol
Active substance: paracetamol, codeine phosphate hemihydrate
Alternatives: Panadol ultra, Panadol ultra rapide, Talvosilen, Talvosilen forte, Ultracod
ATC group: N02AJ06 - codeine and paracetamol
Active substance content: 325MG/28,73MG
Forms: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 10
Způsob podání: prodej na lékařský předpis

Co je Korylan a k čemu se užívá

Korylan je složený přípravek, který obsahuje dvě léčivé látky, kodein a paracetamol.

Kodein patří do skupiny léčiv nazývaných opioidní analgetika, což jsou léky zmírňující bolest.
V kombinaci s lékem proti bolesti a horečce, paracetamolem, se celkový účinek přípravku proti bolesti
zvyšuje.

Přípravek Korylan se používá u dospělých a dospívajících starších 12 let ke krátkodobému potlačení
středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, pohybového ústrojí, bolestivé menstruace), kterou
nelze zmírnit jinými léky proti bolesti obsahujícími samotný paracetamol nebo ibuprofen. Dále se
přípravek používá k potlačení příznaků při nemocech z nachlazení, provázených suchým kašlem.

Selection of products in our offer from our pharmacy
 
In stock | Shipping from 79 CZK
189 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
289 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
155 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
575 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
699 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
19 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
285 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
139 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
35 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
139 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
1 290 CZK
 
In stock | Shipping from 79 CZK
15 CZK

About project

A freely available non-commercial project for the purpose of laic drug comparisons at the level of interactions, side effects as well as drug prices and their alternatives

More info