Paralen


Výsledky hledání na výraz paralen
Poslední aktualizace: 2023-09-27


Vedlejší účinky: Brufen 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen 400 a Paralen 125 .......

Tagy: Vedlejší účinky Brufen, Brufen 400 & Paralen 125, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a kašel & Asentra 100 & Trittico ac 75


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a kašel: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a kašel & Asentra 100 & Trittico ac 75, paralen

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .......

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na ........

Tagy: Kombinace, interakce Concor, Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ibuprofen al 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibuprofen al 400 . Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Paralen ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ibuprofen al 400, paralen

Vedlejší účinky: V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500


Mega biotika a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky V-penicilin, V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Rovamycine


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci.
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Paralen 500: Vyhněte ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci.
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci.
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, paralen

Kombinace, interakce: Paralen extra proti bolesti & Algifen neo


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen extra proti bolesti: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci.
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen extra proti bolesti & Algifen neo, paralen

Vedlejší účinky: Telmisartan sandoz & Ibalgin 400 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Telmisartan sandoz a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o ........

Tagy: Vedlejší účinky Telmisartan, Telmisartan sandoz & Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Endiaron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Endiaron . Interakce s potravinami a další doporučeníConcor 5: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Thyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Paralen 500: ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Endiaron, paralen

Kombinace, interakce: Relpax & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníRelpax: Expozice produktu (plocha pod křivkou) a maximální koncentrace se zvýší, pokud se produkt užije s jídlem s vysokým obsahem tuků. . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace ........

Tagy: Kombinace, interakce Relpax, Relpax & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Furolin & Brufen & Stilnox & Femara & Ibalgin 400 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické ........

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Brufen & Stilnox & Femara & Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění.
Tagy: Kombinace, interakce Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Pradaxa


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Pradaxa, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, paralen

Vedlejší účinky: Nurofen junior pomeranč & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Nurofen junior pomeranč a Paralen 125 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: ........

Tagy: Vedlejší účinky Nurofen, Nurofen junior pomeranč & Paralen 125, paralen

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen plus


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen plus, paralen

Vedlejší účinky: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte ........

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, paralen

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Xanax & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Xanax a Paralen 500 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Xanax, Xanax & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paralen 100 . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin & Paralen 100, paralen

Vedlejší účinky: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen pomeranč bez cukru . Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru, paralen

Kombinace, interakce: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ambrobene


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ambrobene, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibuprofen al 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibuprofen al 400, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen, paralen

Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen sus, paralen

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Dospělí a dospívající od 15 let užívají přípravek PARALEN PLUS 3× denně po 1–2 tabletách po dobu trvání obtíží, maximálně po dobu pěti dnů. Interakce .....

Tagy: Paralen plus, paralen

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a .....

Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .Hypokalémie . Nevolnost .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, paralen

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, paralen

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, paralen

Přečtěte si o tématu Paralen. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paralen, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen.


O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop