Amol


Výsledky hledání na výraz amol
Poslední aktualizace: 2022-10-01


Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 .Psychiatrické poruchy, Bolest na hrudi, Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Oční poruchy, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, hypotonia, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Rušení pozornosti, .....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis, amol

Kombinace, interakce: Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Acylcoffin


Neurol 1,0 & Velaxin .Metabolismus alprazolamu může být snížen, pokud je kombinován s Venlafaxinem. Neurol 1,0 & Trittico ac 150 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje s trazodonem. Velaxin & Trittico ac 150 .Venlafaxin může zvýšit serotonergní aktivitu trazodonu. Velaxin .....

Tagy: Kombinace, interakce Neurol, Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Acylcoffin, amol

Kombinace, interakce: Claritine & Brufen 400 & Ataralgin & Rosumop


Claritine & Rosumop .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Loratadinem. Ataralgin & Rosumop .Koncentrace rosuvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníClaritine: Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 .....

Tagy: Kombinace, interakce Claritine, Claritine & Brufen 400 & Ataralgin & Rosumop, amol

Kombinace, interakce: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol & Brufen 400


Neurol 1,0 & Xyzal .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje s Levocetirizinem. Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 1,0: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si .....

Tagy: Kombinace, interakce Neurol, Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol & Brufen 400, amol

Kombinace, interakce: Palgotal & Neurol 0,25


Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 0,25: .....

Tagy: Kombinace, interakce Palgotal, Palgotal & Neurol 0,25, amol

Kombinace, interakce: Bisoprolol mylan & Emanera & Kreon 25 000 & Lusopress & Pragiola & Zaldiar & Brufen 400


Bisoprolol mylan & Lusopress .Bisoprolol může zvýšit hypotenzní aktivitu nitripipinu. Bisoprolol mylan & Brufen 400 .Ibuprofen může snížit antihypertenzivní aktivitu Bisoprololu. Emanera & Brufen 400 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci s Esomeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníBisoprolol .....

Tagy: Kombinace, interakce Bisoprolol, Bisoprolol mylan & Emanera & Kreon 25 000 & Lusopress & Pragiola & Zaldiar & Brufen 400, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, amol

Vedlejší účinky: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Fraxiparine a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a .....

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Brufen 400 & Paralen 125


Interakce s potravinami a další doporučeníBrufen 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 125: .....

Tagy: Kombinace, interakce Brufen, Brufen 400 & Paralen 125, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Kombinace, interakce: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci .....

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen .Anémie, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hypokalémie, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Ibalgin .Anémie, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální .....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin, amol

Vedlejší účinky: Mirzaten oro tab & Coldrex & Emanera


Vedlejší a nežádoucí účinky Mirzaten oro tab a Coldrex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Mirzaten oro tab a Emanera .Bolest břicha, Alopecie, Asténie, Bolesti zad, Zácpa, Závrať, eructation, vyrážka, horečka, glossitis, Příznaky chřipky, Nevolnost, parestézie, Svědění, závrať, Zvracení, Suchá ústa, periferní .....

Tagy: Vedlejší účinky Mirzaten, Mirzaten oro tab & Coldrex & Emanera, amol

Vedlejší účinky: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox & Hypnogen & Olanzapin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracet amol actavis a Zolpidem mylan .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, hyperglykémie, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Rušení pozornosti, Nespavost, . Vedlejší .....

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox & Hypnogen & Olanzapin actavis, amol

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Ataralgin


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Ataralgin: .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Ataralgin, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Vedlejší účinky: Anopyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Anopyrin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Anopyrin a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Anopyrin, Anopyrin & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Vedlejší účinky: Bisoprolol mylan & Emanera & Kreon 25 000 & Lusopress & Pragiola & Zaldiar & Brufen 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Bisoprolol mylan a Emanera .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Zánět hltanu, rýma, Zvracení, Suchá ústa, periferní edém, Pocení zvýšené, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Bisoprolol mylan a Kreon 25 .....

Tagy: Vedlejší účinky Bisoprolol, Bisoprolol mylan & Emanera & Kreon 25 000 & Lusopress & Pragiola & Zaldiar & Brufen 400, amol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, amol

Kombinace, interakce: Ropinirol farmax & Neupro & Oxazepam léčiva & Valdoxan & Isicom 250 mg & Palgotal & Degan 10 mg roztok pro injekci


Ropinirol farmax & Neupro .Metabolismus rotigotinu může být snížen, pokud je kombinován s Ropinirolem. Ropinirol farmax & Oxazepam léčiva .Oxazepam může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Ropinirol farmax & Valdoxan .Agomelatin může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Ropinirol farmax & Isicom 250 mg .Levodopa může .....

Tagy: Kombinace, interakce Ropinirol, Ropinirol farmax & Neupro & Oxazepam léčiva & Valdoxan & Isicom 250 mg & Palgotal & Degan 10 mg roztok pro injekci, amol

Vedlejší účinky: Ibalgin & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paralen 100 ....

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin & Paralen 100, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibuprofen al 400


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibuprofen al 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibuprofen al 400, amol

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud jste na tomto léku. Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po .....

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,5


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,5 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,5 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,5, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Rovamycine


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, amol

Vedlejší účinky: Eliquis & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol ....

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Valetol, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Antabus


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Antabus, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Pradaxa


Paralen 500 & Pradaxa .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Pradaxa: .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Pradaxa, amol

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Foxis


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Foxis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Foxis ....

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Foxis, amol

Kombinace, interakce: Zaldiar & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Ibalgin 400, amol

Vedlejší účinky: Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Gleperil a Sertralin apotex .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Kašel, Průjem, Dyspepsie, Otok, horečka, Bolest hlavy, hypertonie - zvýšené svalové napětí, Palpitace, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, Infekce horních cest dýchacích, kopřivka, Nespavost, . Vedlejší a .....

Tagy: Vedlejší účinky Gleperil, Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden & Valetol, amol

Vedlejší účinky: Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lexaurin 1,5 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen .....

Tagy: Vedlejší účinky Clarinase, Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal


Stacapolo & Apaurin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Diazepam kombinuje s Levodopou. Stacapolo & Valdoxan .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Agomelatine kombinován s Levodopou. Apaurin & Valdoxan .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se .....

Tagy: Kombinace, interakce Stacapolo, Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal, amol

Vedlejší účinky: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva


Vedlejší a nežádoucí účinky Propafenon al 150 a Asentra 50 .Bolest břicha, Anorexie, Úzkost, Asténie, ataxie, Bolest na hrudi, Zácpa, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, ezofagitida, vyrážka, Únava, horečka, Nadýmání, gastroenteritida, Bolest hlavy, Hypotenze, Křeče, Nevolnost, Bolest, Palpitace, Záchvat, .....

Tagy: Vedlejší účinky Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva, amol

Vedlejší účinky: Relpax & Talvosilen


Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Talvosilen . Vedlejší a nežádoucí účinky Relpax a Talvosilen ....

Tagy: Vedlejší účinky Relpax, Relpax & Talvosilen, amol

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen plus a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí .....

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400, amol

Kombinace, interakce: Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Trittico ac 150 & Ventolin


Lexaurin 1,5 & Trittico ac 150 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Bromazepam kombinován s trazodonem. Interakce s potravinami a další doporučeníThyrozol 10: Vždy užívejte ve stejném okamžiku, pokud jde o jídlo, jídlo může nepříznivě ovlivnit absorpci. Trittico ac 150: Vyhněte se .....

Tagy: Kombinace, interakce Thyrozol, Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Trittico ac 150 & Ventolin, amol

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Korylan


Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů K ( např. Ze zelené listové zeleniny). Omezte česnek, zázvor, gingko a kaštanu koně. .....

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Korylan, amol

Vedlejší účinky: Brintellix & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Brintellix, Brintellix & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin, amol

Vedlejší účinky: Paracetamol apotex & Prenewel & Cipralex


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracet amol apotex a Prenewel . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paracet amol apotex a Cipralex .Anémie, Psychiatrické poruchy, Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest .....

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol apotex & Prenewel & Cipralex, amol

Kombinace, interakce: Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis


Liskantin & Citalec 20 zentiva .Metabolismus citalopramu může být zvýšen v kombinaci s Primidonem. Liskantin & Rivotril .Metabolismus klonazepamu může být zvýšen v kombinaci s Primidonem. Citalec 20 zentiva & Rivotril .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Clonazepam s .....

Tagy: Kombinace, interakce Liskantin, Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Rovamycine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rovamycine . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rovamycine ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, amol

Vedlejší účinky: Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Paralen extra proti bolesti . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Atorvastatin mylan .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, Průjem, vyrážka, Nadýmání, Bolest hlavy, alergické reakce, Nevolnost, Nespavost, . Vedlejší a .....

Tagy: Vedlejší účinky Pantomyl, Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan, amol

Vedlejší účinky: Zaldiar & Nimesil


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil ....

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, amol

Vedlejší účinky: Sertralin actavis & Xyzal & Ventolin


Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin actavis a Xyzal .Bolest břicha, Bronchospazmus, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Epistaxis, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Zánět hltanu, Svědění, Synkopa, Zvracení, Přibývání na váze, Suchá ústa, Nespavost, Spavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin .....

Tagy: Vedlejší účinky Sertralin, Sertralin actavis & Xyzal & Ventolin, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibalgin 600


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 600: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibalgin 600, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Endiaron


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Endiaron, amol

Kombinace, interakce: Mydocalm & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníValetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si .....

Tagy: Kombinace, interakce Mydocalm, Mydocalm & Valetol, amol

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Zaldiar


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Zaldiar, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Algifen neo


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Algifen neo . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Algifen neo ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Algifen neo, amol

Vedlejší účinky: Ventolin & Dithiaden


Vedlejší a nežádoucí účinky Ventolin a Dithiaden . Vedlejší a nežádoucí účinky Ventolin a Dithiaden ....

Tagy: Vedlejší účinky Ventolin, Ventolin & Dithiaden, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Brufen 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Brufen 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Brufen 400 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Brufen 400, amol

Kombinace, interakce: Paramax rapid & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParamax rapid: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . .....

Tagy: Kombinace, interakce Paramax, Paramax rapid & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100 & Hypnogen


Zolpidem mylan & Olanzapin apotex .Olanzapin může zvyšovat aktivitu Zolpidemu na látky tlumící centrální nervový systém ( CNS depresant). . Olanzapin apotex & Stilnox .Olanzapin může zvyšovat aktivitu Zolpidemu na látky tlumící centrální nervový systém ( CNS depresant). . Olanzapin apotex & Hypnogen .Olanzapin může .....

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100 & Hypnogen, amol

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid dr.max & Ibalgin & Omeprazol dr.max & Paracetamol actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Amoxicillin/clavulanic acid dr.max . Bolest břicha, Průjem, vyrážka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, kopřivka, Zvracení, .Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Ibalgin . Zácpa, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Otok, Gastrointestinální poruchy, Bolest .....

Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid drmax & Ibalgin & Omeprazol drmax & Paracetamol actavis, amol

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen, amol

Vedlejší účinky: Saridon & Cipralex


Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex . Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex ....

Tagy: Vedlejší účinky Saridon, Saridon & Cipralex, amol

Kombinace, interakce: Berodual & Ventolin


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Kombinace, interakce Berodual, Berodual & Ventolin, amol

Vedlejší účinky: Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 sup . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 500 sup . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 sup . . Vedlejší a .....

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup, amol

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Ataralgin & Sumatriptan actavis


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Ataralgin: .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Ataralgin & Sumatriptan actavis, amol

Vedlejší účinky: Prestarium neo forte & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo forte a Paroxetin +pharma .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Průjem, Dyspepsie, Otok, horečka, Bolest hlavy, hypertonie - zvýšené svalové napětí, Palpitace, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, poruchy spánku, Infekce močových cest, kopřivka, abnormální .....

Tagy: Vedlejší účinky Prestarium, Prestarium neo forte & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Sertralin actavis: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, amol

Kombinace, interakce: Foxis & Lexaurin 1,5


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Kombinace, interakce Foxis, Foxis & Lexaurin 1,5, amol

Kombinace, interakce: Aulin & Sinupret forte & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....

Tagy: Kombinace, interakce Aulin, Aulin & Sinupret forte & Paralen 500, amol

Vedlejší účinky: Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma


Vedlejší a nežádoucí účinky Talvosilen forte a Pregabalin mylan pharma . Vedlejší a nežádoucí účinky Talvosilen forte a Pregabalin mylan pharma ....

Tagy: Vedlejší účinky Talvosilen, Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma, amol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, amol

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500, amol

Kombinace, interakce: Salazopyrin en & Prostamol uno & Pms-testosterone & Aspirin protect 100 & Thiogamma 600 oral & Lanzul


Salazopyrin en & Aspirin protect 100 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je sulfasalazin kombinován s kyselinou acetylsalicylovou. Interakce s potravinami a další doporučeníSalazopyrin en: Může užívat vitamín D. Vezměte si plný pohár vody Do 2 hodin po užití tohoto léku neobsahujte .....

Tagy: Kombinace, interakce Salazopyrin, Salazopyrin en & Prostamol uno & Pms-testosterone & Aspirin protect 100 & Thiogamma 600 oral & Lanzul, amol

Vedlejší účinky: Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Apaurin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Valdoxan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Apaurin a Valdoxan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Apaurin a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Valdoxan a .....

Tagy: Vedlejší účinky Stacapolo, Stacapolo & Apaurin & Valdoxan & Palgotal, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin


Ketonal & Nalgesin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Naproxen kombinován s Ketoprofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ketonal: Vyhněte se alkoholu. Potravina .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin, amol

Vedlejší účinky: Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti


Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Paralen extra proti bolesti . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lipertance a Paralen extra proti bolesti . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Paralen extra proti .....

Tagy: Vedlejší účinky Pantomyl, Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti, amol

Vedlejší účinky: Klacid 500 & Erdomed & Ventolin inhaler n


Vedlejší a nežádoucí účinky Klacid 500 a Erdomed . . Vedlejší a nežádoucí účinky Klacid 500 a Ventolin inhaler n .Bolest břicha, Asténie, astma, Bolesti zad, Bolest na hrudi, , zánět spojivek, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, vyrážka, horečka, Nadýmání, proplachování, Bolest hlavy, pálení žáhy, Příznaky .....

Tagy: Vedlejší účinky Klacid, Klacid 500 & Erdomed & Ventolin inhaler n, amol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ketonal


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ketonal: Vyhněte se alkoholu. Potravina prodlužuje rychlost absorpce a snižuje maximální plazmatickou koncentraci. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ketonal, amol

Vedlejší účinky: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracet amol actavis a Zolpidem mylan .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, hyperglykémie, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Rušení pozornosti, Nespavost, . Vedlejší .....

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100, amol

Vedlejší účinky: Mucosolvan pro dospělé & Acc long & Ventolin inhaler n


Vedlejší a nežádoucí účinky Mucosolvan pro dospělé a Acc long . . Vedlejší a nežádoucí účinky Mucosolvan pro dospělé a Ventolin inhaler n . . Vedlejší a nežádoucí účinky Acc long a Ventolin inhaler n . Vedlejší a nežádoucí účinky Mucosolvan pro dospělé a Acc long . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....

Tagy: Vedlejší účinky Mucosolvan, Mucosolvan pro dospělé & Acc long & Ventolin inhaler n, amol

Vedlejší účinky: Warfarin pmcs & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Coldrex horký nápoj citron . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Coldrex horký nápoj citron ....

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin pmcs & Coldrex horký nápoj citron, amol

Vedlejší účinky: Ataralgin & Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Gleperil . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sertralin apotex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Buspiron-egis . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Chlorprothixen 15 léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Mirtazapin sandoz . . .....

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden, amol

Vedlejší účinky: Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen 500 .Bolest na hrudi, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo hct a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí .....

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500, amol

Vedlejší účinky: Foxis & Lexaurin 1,5


Vedlejší a nežádoucí účinky Foxis a Lexaurin 1,5 . Vedlejší a nežádoucí účinky Foxis a Lexaurin 1,5 ....

Tagy: Vedlejší účinky Foxis, Foxis & Lexaurin 1,5, amol

Vedlejší účinky: Atorvastatin 20 mg 1a pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Atorvastatin 20 mg 1a pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Atorvastatin 20 mg 1a pharma a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Atorvastatin, Atorvastatin 20 mg 1a pharma & Paralen 500, amol

Vedlejší účinky: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracet amol actavis a Zolpidem mylan .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, hyperglykémie, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Rušení pozornosti, Nespavost, . Vedlejší .....

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex, amol

Kombinace, interakce: Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500 & Sinupret


Emanera & Isoptin sr .Metabolismus esomeprazolu může být snížen v kombinaci s verapamilem. Emanera & Pradaxa .Koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu v séru může být snížena, pokud je dabigatranetexilát používán v kombinaci s esomeprazolem, což vede ke ztrátě účinnosti. Isoptin sr & Prenessa .Metabolismus .....

Tagy: Kombinace, interakce Emanera, Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500 & Sinupret, amol

Zyvoxid


Nepoužívejte přípravek Zyvoxid: - jestliže jste alergický( na linezolid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) užíváte-li nebo jste během posledních 2 týdnů užíval( a) některý lék patřící do skupiny inhibitorů monoaminooxidázy ( například fenelzin, isokarboxazid, selegilin, moklobemid) Tyto léky se mohou používat k léčbě deprese nebo Parkinsonovy nemoci. jestliže kojíte. Přípravek Zyvoxid přechází do mateřského mléka a mohl by mít vliv na Vaše dítě. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Zyvoxid se poraďte se svým lékařem, lékárníkem nebo zdravotní sestrou. Přípravek Zyvoxid pro Vás může a nemusí být vhodný, pokud odpovíte ano na kteroukoliv z následujících otázek. V takovém případě informujte svého lékaře, protože bude muset zkontrolovat i Váš zdravotní stav a měřit krevní tlak před zahájením léčby i během ní. Lékař též může dojít k závěru, že jiná léčba je pro Vás vhodnější. Pokud si nejste jistý( do které z těchto kategorií spadáte, poraďte se se svým lékařem. Máte vysoký krevní tlak, nezávisle na tom, zda užíváte léky proti vysokému krevnímu tlaku? Byla Vám diagnostikována zvýšená činnost štítné žlázy? Máte nádor nadledvin ( .....

Tagy: Zyvoxid, amol

Zaldiar effervescens


Neužívejte přípravek ZALDIAR EFFERVESCENS: - jestliže jste alergický( na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte inhibitory MAO ( léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jestliže jste je užíval( a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem ZALDIAR EFFERVESCENS; - trpíte-li závažnou poruchou jater; - trpíte-li epilepsií, která není dostatečně zvládána léčbou. Upozornění a opatření Před užitím přípravku ZALDIAR EFFERVESCENS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku ZALDIAR EFFERVESCENS je zapotřebí:: - jestliže užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. To může být příznakem žloutenky nebo problémů se žlučovými cestami; - jestliže máte potíže s ledvinami; - jestliže máte závažné dýchací potíže, např. průduškové astma nebo závažné plicní problémy; - .....

Tagy: Zaldiar effervescens, amol

Zaldiar


Neužívejte přípravek ZALDIAR: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte inhibitory MAO ( určité léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jste je užíval( a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem ZALDIAR; - jestliže máte těžkou poruchu funkce jater; - jestliže máte epilepsii, která není dostatečně léčbou zvládána. Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku ZALDIAR se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, jestliže: - užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. astma nebo závažné plicní problémy; - máte epilepsii nebo jste již měl( a) záchvaty nebo křeče; - jste v nedávné době utrpěl( a) úraz hlavy, šok nebo úporné bolesti hlavy spojené se zvracením; - jste závislý( na .....

Tagy: Zaldiar, amol

Yosefinne


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat Yosefinne, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Dříve, než začnete užívat přípravek Yosefinne, Vám lékař položí několik otázek týkajících se Vašeho zdravotního stavu a zdravotního stavu Vašich nejbližších příbuzných. Lékař Vám také změří krevní tlak a může provést v závislosti na Vaší osobní situaci ještě další vyšetření. V této příbalové informaci je popsáno několik situací, kdy byste měla přestat užívat přípravek Yosefinne, nebo kdy může být spolehlivost přípravku Yosefinne snížena. V takových případech byste se měla vyhnout pohlavnímu styku nebo byste měla použít ještě jinou, nehormonální antikoncepční metodu, například kondom nebo jinou, tak zvanou bariérovou metodu. Nepoužívejte metody neplodných dní nebo metodu měření teploty v pochvě. Tyto metody mohou být nespolehlivé, protože přípravek Yosefinne ovlivňuje obvyklé změny teplot a složení hlenu děložního hrdla, které se objevují během menstruačního cyklu. Přípravek Yosefinne, stejně jako jiná hormonální antikoncepce, Vás .....

Tagy: Yosefinne, amol

Yaz


Obecné poznámky .. Předtím, než začnete užívat přípravek YAZ, měla byste si přečíst informace o krevních .. sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin – viz .. bod 2 „Krevní sraženiny“. Než začnete užívat přípravek YAZ, lékař Vám položí několik otázek ohledně zdravotního stavu .. Vašeho i Vašich blízkých příbuzných. Lékař Vám také změří krevní tlak a může provést ještě .. další vyšetření, v závislosti na Vaší osobní situaci. V této příbalové informaci jsou popsány některé situace, za kterých máte užívání přípravku YAZ .. přerušit, nebo za kterých může být spolehlivost přípravku YAZ snížena. V takových případech .. se máte vyhnout pohlavnímu styku nebo máte použít ještě jinou, nehormonální antikoncepční .. metodu, například kondom nebo jinou, tak zvanou bariérovou metodu. Nepoužívejte metodu .. neplodných dní nebo metodu měření teploty. Tyto metody mohou být nespolehlivé, protože .. přípravek YAZ ovlivňuje obvyklé změny teplot a složení hlenu děložního hrdla, které se objevují .. během menstruačního cyklu. Přípravek YAZ, stejně jako jiná hormonální antikoncepce, nechrání proti HIV infekci .. AIDS) ani proti jiným pohlavně .....

Tagy: Yaz, amol

Yanimo respimat 2,5 mikrogramŮ/2,5 mikrogramŮ


Nepoužívejte Yanimo Respimat-jestliže jste alergický( na tiotropium nebo olodaterol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže jste alergický( na atropin nebo podobné látky jako například ipratropium nebo oxitropium. Upozornění a opatřeníPřed použitím přípravku Yanimo Respimat se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:-pokud máte astma ( nemáte používat Yanimo Respimat k léčbě astmatu) pokud máte onemocnění srdce. pokud máte vysoký krevní tlak. pokud máte epilepsii. pokud máte určité problémy se štítnou žlázou nazývané tyreotoxikóza. pokud máte abnormální rozšíření některé tepny nazývané aneurysma. pokud máte diabetes ( cukrovku).-pokud máte těžkou poruchu funkce jater. pokud máte těžkou poruchu funkce ledvin. v případě plánovaného chirurgického výkonu. pokud máte oční problém nazývaný zelený zákal s úzkým úhlem. pokud máte problémy s prostatou nebo potíže s vyprazdňováním moči. Během používání přípravku Yanimo Respimat:-Ukončete používání léku a ihned informujte svého lékaře, pokud se u Vás bezprostředně po použití léku objeví tíseň na hrudi, kašel, sípot nebo dušnost. Mohou to být příznaky stavu, který se nazývá bronchospasmus ( viz bod 4) Pokud se .....

Tagy: Yanimo respimat 2,5, 2,5 mikrogramŮ/2,5 mikrogramŮ, amol

Warfarin pmcs


Neužívejte Warfarin PMCS- jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček [trombocytopenií] nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, - jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, - jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení, - jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů, - jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době, - jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku, - jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Warfarin PMCS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže jste těhotná nebo plánujete těhotenství, - jestliže trpíte hyper- nebo hypotyreózou, - jestliže trpíte srdeční nedostatečností .....

Tagy: Warfarin pmcs, amol

Warfarin orion


Neužívejte Warfarin Orion• jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček ( trombocytopenií) nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, • jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, • jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení • jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů • jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době • jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku • jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na warfarin sodný nebo na kteroukoli další složku přípravku. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Warfarin Orion se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem • jestliže jste .....

Tagy: Warfarin orion, amol

Vicks symptomed forte citrÓn


Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: • jste alergický( na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) máte závažné onemocnění srdce. máte zvýšený krevní tlak ( hypertenzi). • máte závažné onemocnění jater. máte onemocnění ledvin nebo potíže s ledvinami. máte výrazně zvýšenou funkci štítné žlázy ( hypertyreózu). • máte glaukom s úzkým úhlem ( zvýšený nitrooční tlak tzv. zelený zákal) současně užíváte inhibitory monoaminooxidázy – ( iMAO), nebo jste je užíval( a) v posledních dvou týdnech. užíváte další léky, které snižují otok sliznice dýchacích cest při nachlazení a chřipce. Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. Ve všech případech podezření na předávkování ihned vyhledejte lékaře, i když se cítíte dobře, z důvodu rizika z prodlení a vážného poškození jater. Před užitím přípravku Vicks SymptoMed Forte citrón se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: • máte poruchu funkce jater • máte zvýšenou činnost štítné žlázy • jste muž a máte zvětšenou .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, amol

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) máte srdeční onemocnění • máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi) • máte problémy s játry nebo závažné onemocnění ledvin • máte zvýšenou činnost štítné žlázy • máte cukrovku • máte glaukom ( zvýšený nitrooční tlak) s úzkým komorovým úhlem • máte porfyrii, což je vrozená porucha vyznačující se nadměrně velkým množstvím pigmentu v moči • užíváte tricyklická antidepresiva • užíváte beta-blokátory • užíváte inhibitory MAO ( monoaminooxidázy) k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby nebo jste je užíval( a) během posledních 14 dnů • užíváte léky ke snížení krevního tlaku nebo k léčbě anginy pectoris. Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. V případě předávkování vyhledejte neodkladně lékaře, a to i tehdy, nemáte-li žádné potíže, kvůli závažnému poškození jater, které se projevuje s časovým odstupem. Neužívejte .....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, amol

Přečtěte si o tématu Amol. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma amol, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Amol. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Amol.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 32 min
96,581,002
Celkový Počet Případů
1,072,673 (1.1%)
Celkem úmrtí
92,288,003 (95.6%)
Celkem Uzdraveno
3,911
Vážný Stav

Poslední hledané v lékárně

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: