PARACETA 500


Výsledky hledání na výraz PARACETA 500

Kombinace, interakce: Ibalgin 200 & Paralen 500


Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s ........

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 200 & Paralen 500, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Ibalgin 200 & Paralen 500


Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 200 & Paralen 500, PARACETA 500


Vedlejší účinky: Brintellix & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Brintellix, Brintellix & Paralen 500, PARACETA 500

Kombinace, interakce: V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500


Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníV-penicilin 1,2 mega biotika: Absorpce se zvyšuje, pokud se užívá na lačný žaludek (hodinu před jídlem nebo dvě hodiny po jídle). . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce V-penicilin, V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piracetam al 1200 . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Piracetam al 1200 . ........

Tagy: Vedlejší účinky Betaloc, Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Antabus


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Antabus: Vyhněte se alkoholu po dobu až 14 dnů .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Antabus, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Brintellix & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Brintellix, Brintellix & Paralen 500, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Neurontin & Neurol 0,25 & Paralen 500 & Talvosilen forte & Preglenix


Vedlejší a nežádoucí účinky Neurontin a Neurol 0,25 ....forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Neurontin, Neurontin & Neurol 0,25 & Paralen 500 & Talvosilen forte & Preglenix, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup


Paralen 500 sup: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte .....Paralen 500 sup (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Ibalgin 400 & Paralen 500 sup, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Antabus


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Antabus, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Xanax & Paralen 500 & Paralen 500 sup


Vedlejší a nežádoucí účinky Xanax a Paralen 500 sup . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Paralen 500 sup . Vedlejší a nežádoucí účinky Xanax a Paralen 500 .Psychiatrické poruchy, Bolest na hrudi, Zácpa, .....sup (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Xanax, Xanax & Paralen 500 & Paralen 500 sup, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan .......

Tagy: Vedlejší účinky Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen 500 .Bolest na hrudi, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky ........

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500 &, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Pradaxa & Cipralex & Dasselta & Prenewel & Isoptin sr & Neurol 0,5 & Paralen 500


Pradaxa & Dasselta .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s desloratadinem. Pradaxa & Prenewel .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s perindoprilem. .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Pradaxa, Pradaxa & Cipralex & Dasselta & Prenewel & Isoptin sr & Neurol 0,5 & Paralen 500, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Paroxetin +pharma & Ibalgin 400 & Paralen 500 & Ortanol & Prestarium neo


Paralen 500 & Ortanol . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paroxetin +pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s paroxetinem. Ibalgin 400 & Ortanol .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci s ........

Tagy: Kombinace, interakce Paroxetin, Paroxetin +pharma & Ibalgin 400 & Paralen 500 & Ortanol & Prestarium neo, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Fraxiparine a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Algifen neo


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Algifen neo, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva &


Vedlejší a nežádoucí účinky Propafenon al 150 a Asentra 50 .Bolest břicha, Anorexie, Úzkost, Asténie, ataxie, Bolest na hrudi, Zácpa, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, ezofagitida, vyrážka, Únava, horečka, Nadýmání, gastroenteritida, Bolest hlavy, Hypotenze, Křeče, Nevolnost, Bolest, Palpitace, Záchvat, ........

Tagy: Vedlejší účinky Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva &, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Fraxiparine & Paralen 500 & Novalgin tablety


Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Fraxiparine & Novalgin tablety .Metamizol může zvýšit antikoagulační aktivitu Nadroparinu. Interakce s potravinami a další doporučeníFraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Fraxiparine, Fraxiparine & Paralen 500 & Novalgin tablety, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ketonal . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Nalgesin . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ketonal .Dyspepsie, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, PARACETA 500

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, PARACETA 500

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Rovamycine


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, PARACETA 500

Zaldiar effervescens


Jestliže užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře v případě, že užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie) .. .. .. .. .. ..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly pouze samotný tramadol, nebo samotný paracetamol. Neužívejte přípravek ZALDIAR EFFERVESCENS: - jestliže jste alergický( na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte inhibitory MAO ( léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jestliže jste je užíval( a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem ZALDIAR EFFERVESCENS; - trpíte-li závažnou poruchou jater; - .....

Tagy: Zaldiar effervescens, PARACETA 500

Zaldiar


Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře, pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie) .. .. .. .. .. .. .. ..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Neužívejte přípravek ZALDIAR: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti .....

Tagy: Zaldiar, PARACETA 500

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Neužívejte Warfarin PMCS- jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček [trombocytopenií] nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, - jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, - jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení, - jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů, - jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době, - jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku, - jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Warfarin PMCS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .....

Tagy: Warfarin pmcs, PARACETA 500

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Neužívejte Warfarin Orion• jestliže jste alergický( na warfarin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte krvácivými stavy ( hemofilií, von Willebrandovou nemocí, nedostatkem krevních destiček ( trombocytopenií) nebo poruchou funkce krevních destiček) jestliže trpíte závažnou nedostatečností jater nebo jaterní cirhózou, • jestliže trpíte neléčenou hypertenzí, • jestliže jste měl( a) nedávné nitrolební krvácení • jestliže máte sklon k častému omdlévání z důvodu neurologických nebo jiných zdravotních stavů • jestliže jste v nedávné době prodělal( a) operaci centrálního nervového systému nebo očí nebo máte-li takovou operaci prodělat v blízké době • jestliže trpíte endokarditidou nebo perikarditidou nebo máte-li krvácení do osrdečníku • jestliže jste dříve trpěl( a) gastrointestinálním krvácením ( např. perforace vředu, krvavá nebo černá stolice, zvracení krve) nebo krvácením močových cest ( neobjasněná krev v moči) jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na warfarin sodný nebo na kteroukoli další složku .....

Tagy: Warfarin orion, PARACETA 500

Vicks symptomed forte citrÓn


Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. fosfát dehydrogenázy (genetická porucha) • máte feochromocytom (neuroendokrinní nádor dřeně nadledvin) • máte astma a jste přecitlivělý(á) na kyselinu acetylsalicylovou, protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. Před užitím přípravku Vicks SymptoMed Forte citrón informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: • jste alergický( na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, PARACETA 500

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. Informujte svého lékaře nebo lékárníka dříve, než začnete užívat přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón, pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) máte srdeční onemocnění • máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi) • máte problémy s játry nebo závažné onemocnění ledvin • máte zvýšenou činnost štítné žlázy • máte cukrovku • máte glaukom ( zvýšený nitrooční tlak) s úzkým .....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, PARACETA 500

Vicks symptomed classic citrÓn


Máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( přípravek Vicks .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, PARACETA 500

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, PARACETA 500

Ultracod


Jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický( na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže trpíte astmatickými záchvaty nebo závažnými dýchacími obtížemi; - při poranění hlavy a při zvýšeném nitrolebním tlaku ( např. v důsledku mozkového krvácení či nádoru) při akutním selhání jater a při závažném poškození jater; - jestliže jste nedávno prodělal( a) operaci jater, žlučníku nebo žlučovodu ( lučových cest) jestliže užíváte lék proti depresi patřící do skupiny inhibitorů MAO ( inhibitorů monoaminooxidázy – jde o léky k léčbě deprese) nebo jestliže jste takové léky užíval( a) v minulých dvou týdnech; - jestliže jste postižen( a) paralytickým ileem ( stav, při němž střevní svalovina nedovoluje průchod potravy, což vede k zablokování střev) k úlevě od bolesti u dětí a dospívajících ( let) po .....

Tagy: Ultracod, PARACETA 500

Tutus


Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Sdělte svému lékaři, pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( pokles hladiny cukru v krvi Navíc, následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol, nebo paracetamol. Neužívejte přípravek Tutus: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte léky nazývané inhibitory monoaminooxidázy ( MAO) (určité léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jste je užíval( a) v .....

Tagy: Tutus, PARACETA 500

Přečtěte si o tématu PARACETA 500. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACETA 500, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACETA 500. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACETA 500.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop