PARACETA


Výsledky hledání na výraz PARACETA

Kombinace, interakce: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Anopyrin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAnopyrin: Vyhněte se alkoholu, zdá se, že alkohol způsobuje zvýšení sérových hladin ASA o 50 až 100%. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si ........

Tagy: Kombinace, interakce Anopyrin, Anopyrin & Paralen 500, PARACETA


Kombinace, interakce: Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200


Betaloc & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Interakce s potravinami a další doporučeníBetaloc: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. ........

Tagy: Kombinace, interakce Betaloc, Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen extra proti bolesti & Algifen neo & Iberogast & Pantomyl & Lipertance & Atorvastatin mylan


Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & Atorvastatin mylan .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Lipertance & .....Paralen extra proti bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen extra proti bolesti & Algifen neo & Iberogast & Pantomyl & Lipertance & Atorvastatin mylan, PARACETA

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, PARACETA

Vedlejší účinky: Prestarium neo & Ortanol & Paroxetin +pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo a Ortanol .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Kašel, Průjem, Dyspepsie, horečka, Bolest hlavy, Zánět hltanu, rýma, Infekce horních cest dýchacích, kopřivka, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo a Paroxetin +pharma .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, ........

Tagy: Vedlejší účinky Prestarium, Prestarium neo & Ortanol & Paroxetin +pharma & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Pradaxa


Paralen 500 & Pradaxa .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Pradaxa: ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Pradaxa, PARACETA

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, PARACETA

Vedlejší účinky: Elicea & Vicks symptomed classic citrón


Vedlejší a nežádoucí účinky Elicea a Vicks symptomed classic citrón . Vedlejší a nežádoucí účinky Elicea a Vicks symptomed classic citrón ....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Elicea, Elicea & Vicks symptomed classic citrón, PARACETA

Vedlejší účinky: Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis &


Vedlejší a nežádoucí účinky Liskantin a Citalec 20 zentiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Liskantin a Rivotril . . Vedlejší a nežádoucí účinky Liskantin a Foxis . . Vedlejší a nežádoucí účinky Liskantin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Citalec 20 zentiva a Rivotril .Bolest břicha, ataxie, Bronchitida, .....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Liskantin, Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis &, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....Paralen 100 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin, PARACETA

Vedlejší účinky: Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Piracetam al 1200 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piracetam al 1200 . . ........

Tagy: Vedlejší účinky Betaloc, Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200 &, PARACETA

Vedlejší účinky: Ultracod & Meloxicam mylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Meloxicam mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Meloxicam mylan ....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Ultracod, Ultracod & Meloxicam mylan, PARACETA

Kombinace, interakce: Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón &


Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Vasocardin 50 & .Koncentrace metoprololu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chinidinem. Vicks symptomed forte citrón & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je .....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Vasocardin, Vasocardin 50 & Vicks symptomed forte citrón &, PARACETA

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Valetol


Warfarin pmcs & Valetol .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Valetol, PARACETA

Vedlejší účinky: Saridon & Cipralex


Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex . Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex ....Saridon (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Saridon, Saridon & Cipralex, PARACETA

Kombinace, interakce: Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Xyzal


Neurol 1,0 & Velaxin .Metabolismus alprazolamu může být snížen, pokud je kombinován s Venlafaxinem. Neurol 1,0 & Trittico ac 150 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje s trazodonem. Neurol 1,0 & Xyzal .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Neurol, Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Xyzal, PARACETA

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Brufen 400 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Brufen 400 .Anémie, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hypokalémie, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen 400 a . Vedlejší a nežádoucí ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Brufen 400 &, PARACETA

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 minut před jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Aulin & Sinupret forte & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Aulin, Aulin & Sinupret forte & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Nimesil & Coldrex &


Nimesil & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Nimesulid kombinuje se simvastatinem. Coldrex & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko .....Coldrex (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Nimesil, Nimesil & Coldrex &, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Coldrex horký nápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších .....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, PARACETA

Vedlejší účinky: Pradaxa & Prenewel & Cipralex & Lanzul & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Pradaxa a Prenewel . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pradaxa a Cipralex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pradaxa a Lanzul . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pradaxa a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Prenewel a Cipralex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Prenewel a Lanzul . .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Pradaxa, Pradaxa & Prenewel & Cipralex & Lanzul & Ataralgin, PARACETA

Kombinace, interakce: Palgotal & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Palgotal, Palgotal & Ibalgin 400, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Neurol 0,25 & Sertralin actavis .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje se Sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis, PARACETA

Vedlejší účinky: Zaldiar & Nimesil


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25 &


Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Neurol 0,25 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Alprazolamem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25 &, PARACETA

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paracetamol actavis . Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Neurol 0,25 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Alprazolamem. Interakce s .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis, PARACETA

Kombinace, interakce: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva


Propafenon al 150 & Asentra 50 .Sertralin může zvyšovat QTc prodlužující aktivitu propafenonu. Asentra 50 & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Asentra 50 & Ibalgin 200 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Asentra 50 & Helicid 10 zentiva ........

Tagy: Kombinace, interakce Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva, PARACETA

Kombinace, interakce: Asentra 50 & Panadol novum


Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu .....novum (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Asentra, Asentra 50 & Panadol novum, PARACETA

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Únava . horečka .Bolest hlavy . Nevolnost .Svědění . Zvracení .Suchá ústa ....

Tagy: Zaldiar effervescens, PARACETA

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Únava . horečka .Bolest hlavy . Nevolnost .....

Tagy: Zaldiar, PARACETA

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Únava . horečka .Bolest hlavy . Nevolnost .Svědění . Zvracení .Suchá ústa ....

Tagy: Warfarin pmcs, PARACETA

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Únava . horečka .Bolest hlavy . Nevolnost .Svědění . Zvracení .Suchá ústa ....

Tagy: Warfarin orion, PARACETA

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, PARACETA

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAsentra 50: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Panadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Únava . horečka .Bolest hlavy . Nevolnost .Svědění . Zvracení .Suchá ústa ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, PARACETA

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Asentra 50 & Panadol novum .Metabolismus .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, PARACETA

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, PARACETA

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, PARACETA

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, PARACETA

Přečtěte si o tématu PARACETA. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACETA, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACETA. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACETA.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop