Paracetam


Výsledky hledání na výraz Paracetam
Poslední aktualizace: 2022-10-01


Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,5


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,5: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,5, Paracetam

Kombinace, interakce: Ataralgin & Concor cor


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Concor cor: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu .....

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Concor cor, Paracetam

Vedlejší účinky: Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lexaurin 1,5 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen .....

Tagy: Vedlejší účinky Clarinase, Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Euphyllin cr n 200 & Doreta


Interakce s potravinami a další doporučeníEuphyllin cr n 200: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vezměte si s jídlem. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníEuphyllin cr n 200: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se .....

Tagy: Kombinace, interakce Euphyllin, Euphyllin cr n 200 & Doreta, Paracetam

Kombinace, interakce: Furolin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech .....

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Palgotal & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Palgotal, Palgotal & Ibalgin 400, Paracetam

Kombinace, interakce: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Diclofenac kombinován s Metamizolem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Paralen 100: Vyhněte se .....

Tagy: Kombinace, interakce Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Claritine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Claritine . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Claritine ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Claritine, Paracetam

Kombinace, interakce: Relpax & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníRelpax: Expozice produktu (plocha pod křivkou) a maximální koncentrace se zvýší, pokud se produkt užije s jídlem s vysokým obsahem tuků. . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších .....

Tagy: Kombinace, interakce Relpax, Relpax & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Alprazolam aurovitas & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAlprazolam aurovitas: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. .....

Tagy: Kombinace, interakce Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Endiaron & Stilnox .Koncentrace Zolpidemu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Stilnox: Vyhněte se alkoholu. Neměl by být podáván s nebo bezprostředně .....

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, Paracetam

Vedlejší účinky: Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza


Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Stacyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Paramax rapid . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Aulin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Nolpaza . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Paramax rapid . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a .....

Tagy: Vedlejší účinky Egiramlon, Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin .....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paracetam

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 .Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, reakce v místě vpichu, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, Paracetam

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Acylcoffin


Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 1,0 a Velaxin .Bolest břicha, amnézie, Anorexie, Úzkost, Artralgie, Asténie, ataxie, , Zmatek, Zácpa, snížené libido, Dysfagie, depersonalizace, mentální deprese, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, Epistaxis, vyrážka, Únava, horečka, halucinace, Bolest hlavy, Hyperesthesia, .....

Tagy: Vedlejší účinky Neurol, Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Acylcoffin, Paracetam

Vedlejší účinky: Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200


Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Piracetam al 1200 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piracetam al 1200 . Vedlejší a nežádoucí účinky Betaloc a Paralen .....

Tagy: Vedlejší účinky Betaloc, Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200, Paracetam

Vedlejší účinky: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Azitromycin sandoz a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Azitromycin sandoz a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Ataralgin & Eliquis


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Eliquis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Eliquis ....

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Eliquis, Paracetam

Vedlejší účinky: Ansilan & Parapyrex


Vedlejší a nežádoucí účinky Ansilan a Parapyrex . Vedlejší a nežádoucí účinky Ansilan a Parapyrex ....

Tagy: Vedlejší účinky Ansilan, Ansilan & Parapyrex, Paracetam

Vedlejší účinky: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Betaloc zok .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, mentální deprese, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, vyrážka, Únava, Bolest hlavy, Hypertenze, Nevolnost, parestézie, Zvracení, Přibývání na váze, periferní edém, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Anaprex a Warfarin orion . .....

Tagy: Vedlejší účinky Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Furolin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Furolin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Furolin a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Furolin, Furolin & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paracetamol actavis a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500 & Paracetamol actavis & Stilnox & Olanzapin actavis, Paracetam

Vedlejší účinky: Eliquis & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Valetol ....

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Valetol, Paracetam

Vedlejší účinky: Eliquis & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin ....

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ataralgin, Paracetam

Vedlejší účinky: Glucophage xr & Detralex & Acylpyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Glucophage xr a Detralex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Glucophage xr a Acylpyrin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Glucophage xr a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Nevolnost, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Detralex a Acylpyrin .....

Tagy: Vedlejší účinky Glucophage, Glucophage xr & Detralex & Acylpyrin & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, Paracetam

Kombinace, interakce: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol actavis: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 ....

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Rovamycine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rovamycine . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rovamycine ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, Paracetam

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ketonal .Dyspepsie, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Nalgesin .Dyspepsie, horečka, Bolest hlavy, . Vedlejší a nežádoucí účinky Ketonal a Nalgesin . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ketonal .Dyspepsie, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a .....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin, Paracetam

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Coldrex horký nápoj citron


Warfarin pmcs & Coldrex horký nápoj citron .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké .....

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Coldrex horký nápoj citron, Paracetam

Kombinace, interakce: Doreta & Ibalgin 400 & Ketonal


Ibalgin 400 & Ketonal .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Ketoprofen kombinován s Ibuprofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální .....

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta & Ibalgin 400 & Ketonal, Paracetam

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Omeprazol teva pharma & Acylpyrin .Metabolismus kyseliny acetylsalicylové může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 .....

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, Paracetam

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 minut před jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na .....

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, Paracetam

Kombinace, interakce: Betaloc zok & Betaloc & Tritace & Trombex & Ataralgin


Betaloc zok & Tritace .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Ramipril kombinuje s Metoprololem. Betaloc zok & Ataralgin .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc & Tritace .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se .....

Tagy: Kombinace, interakce Betaloc, Betaloc zok & Betaloc & Tritace & Trombex & Ataralgin, Paracetam

Kombinace, interakce: Ataralgin & Eliquis


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Eliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná .....

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Eliquis, Paracetam

Kombinace, interakce: Ansilan & Parapyrex


Interakce s potravinami a další doporučeníParapyrex: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParapyrex: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte .....

Tagy: Kombinace, interakce Ansilan, Ansilan & Parapyrex, Paracetam

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .....

Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Eliquis & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci apixabanu v séru. Pokud je to možné, vyvarujte se kombinace. Valetol: Vyhněte se .....

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Valetol, Paracetam

Kombinace, interakce: Eliquis & Ataralgin


Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci apixabanu v séru. Pokud je to možné, vyvarujte se kombinace. Ataralgin: Vyhněte .....

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Ataralgin, Paracetam

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 ....

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, Paracetam

Kombinace, interakce: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci .....

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Antabus


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Antabus, Paracetam

Vedlejší účinky: Aulin & Sinupret forte & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Aulin a Sinupret forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Aulin a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sinupret forte a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Aulin a Sinupret forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Aulin a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....

Tagy: Vedlejší účinky Aulin, Aulin & Sinupret forte & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Algifen neo


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Algifen neo . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Algifen neo ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Algifen neo, Paracetam

Kombinace, interakce: Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva


Propafenon al 150 & Asentra 50 .Sertralin může zvyšovat QTc prodlužující aktivitu propafenonu. Asentra 50 & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Asentra 50 & Ibalgin 200 .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci se Sertralinem. Asentra 50 & Helicid 10 zentiva .....

Tagy: Kombinace, interakce Propafenon, Propafenon al 150 & Asentra 50 & Paralen 500 & Ibalgin 200 & Stoptussin & Helicid 10 zentiva, Paracetam

Kombinace, interakce: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 375 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění .Zvracení . Interakce s .....

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Paralen 125


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 125: .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, Paracetam

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Zaldiar & Nimesil


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil ....

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, Paracetam

Kombinace, interakce: Zaldiar & Nimesil


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, Paracetam

Vedlejší účinky: Anopyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Anopyrin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Anopyrin a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Anopyrin, Anopyrin & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Palgotal & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 ....

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Ibalgin 400, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ambrobene


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ambrobene . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ambrobene ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ambrobene, Paracetam

Kombinace, interakce: Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden & Valetol


Gleperil & Mirtazapin sandoz .Koncentrace mirtazapinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s perindoprilem. Gleperil & Prothiaden .Koncentrace Dosulepinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s perindoprilem. Sertralin apotex & Buspiron-egis .Buspiron může zvýšit serotonergní aktivitu Sertralinu. Sertralin .....

Tagy: Kombinace, interakce Gleperil, Gleperil & Sertralin apotex & Buspiron-egis & Chlorprothixen 15 léčiva & Mirtazapin sandoz & Prothiaden & Valetol, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ketonal


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ketonal: Vyhněte se alkoholu. Potravina prodlužuje rychlost absorpce a snižuje maximální plazmatickou koncentraci. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ketonal, Paracetam

Vedlejší účinky: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Novalgin tablety . . Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 100 .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, hyperglykémie, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, .....

Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Lexaurin 3


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Závrať . ospalost .Bolest hlavy . Nevolnost .Zvracení . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, Paracetam

Kombinace, interakce: Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis, Paracetam

Vedlejší účinky: Brufen 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen 400 a Paralen 125 . Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen 400 a Paralen 125 ....

Tagy: Vedlejší účinky Brufen, Brufen 400 & Paralen 125, Paracetam

Kombinace, interakce: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky V-penicilin 1,2 mega biotika a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky V-penicilin 1,2 mega biotika a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky V-penicilin, V-penicilin 1,2 mega biotika & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Doreta & Brufen 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a Brufen 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a Brufen 400 ....

Tagy: Vedlejší účinky Doreta, Doreta & Brufen 400, Paracetam

Vedlejší účinky: Prestarium neo forte & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo forte a Paroxetin +pharma .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Průjem, Dyspepsie, Otok, horečka, Bolest hlavy, hypertonie - zvýšené svalové napětí, Palpitace, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, poruchy spánku, Infekce močových cest, kopřivka, abnormální .....

Tagy: Vedlejší účinky Prestarium, Prestarium neo forte & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, Paracetam

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Coldrex


Warfarin pmcs & Coldrex .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů .....

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Coldrex, Paracetam

Kombinace, interakce: Fraxiparine & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníFraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další .....

Tagy: Kombinace, interakce Fraxiparine, Fraxiparine & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Elicea & Vicks symptomed classic citrón


Vedlejší a nežádoucí účinky Elicea a Vicks symptomed classic citrón . Vedlejší a nežádoucí účinky Elicea a Vicks symptomed classic citrón ....

Tagy: Vedlejší účinky Elicea, Elicea & Vicks symptomed classic citrón, Paracetam

Vedlejší účinky: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen dr.max a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen dr.max a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol actavis: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen dr.max a Paralen 500 ....

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox, Paracetam

Vedlejší účinky: Dithiaden & Prednison 20 léčiva & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Prednison 20 léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Prednison 20 léčiva a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Prednison 20 léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Ataralgin . . .....

Tagy: Vedlejší účinky Dithiaden, Dithiaden & Prednison 20 léčiva & Ataralgin, Paracetam

Kombinace, interakce: Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid dr.max & Ibalgin & Omeprazol dr.max & Paracetamol actavis


Max & Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Prednison 20 léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dithiaden a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Prednison 20 léčiva a Ataralgin ....

Tagy: Kombinace, interakce Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid drmax & Ibalgin & Omeprazol drmax & Paracetamol actavis, Paracetam

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud jste na tomto léku. Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po .....

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol & Brufen 400


Neurol 1,0 & Xyzal .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje s Levocetirizinem. Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 1,0: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si .....

Tagy: Kombinace, interakce Neurol, Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol & Brufen 400, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibalgin 600


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 600: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibalgin 600, Paracetam

Kombinace, interakce: Warfarin orion & Ataralgin


Warfarin orion & Ataralgin .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství .....

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin orion & Ataralgin, Paracetam

Vedlejší účinky: Piramil & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Piramil a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Piramil a Valetol ....

Tagy: Vedlejší účinky Piramil, Piramil & Valetol, Paracetam

Vedlejší účinky: Triplixam & Warfarin orion & Zaldiar & Nolpaza & Nebilet & Torvacard 10


Vedlejší a nežádoucí účinky Triplixam a Warfarin orion . . Vedlejší a nežádoucí účinky Triplixam a Zaldiar . . Vedlejší a nežádoucí účinky Triplixam a Nolpaza . . Vedlejší a nežádoucí účinky Triplixam a Nebilet . . Vedlejší a nežádoucí účinky Triplixam a Torvacard 10 . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....

Tagy: Vedlejší účinky Triplixam, Triplixam & Warfarin orion & Zaldiar & Nolpaza & Nebilet & Torvacard 10, Paracetam

Vedlejší účinky: Palgotal & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Neurol 0,25 . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Neurol 0,25 ....

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Neurol 0,25, Paracetam

Kombinace, interakce: Ibalgin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 500: .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Warfarin orion & Paralen 500


Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství .....

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip horký nápoj citrón: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Coldrex horký nápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, Paracetam

Vedlejší účinky: Paralen extra proti bolesti & Algifen neo


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen extra proti bolesti a Algifen neo . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen extra proti bolesti a Algifen neo ....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen extra proti bolesti & Algifen neo, Paracetam

Kombinace, interakce: Piramil & Valetol


Interakce s potravinami a další doporučeníPiramil: Alkohol může zvýšit vazodilatační účinky ramiprilu. Byliny, které mohou zmírnit antihypertenzní účinek ramiprilu, zahrnují: bayberry, Caulophyllum thalictroides, kajen, ephedra, zázvor, ženšen ( americký), kola a lékořice. Vysoký příjem soli může potlačit .....

Tagy: Kombinace, interakce Piramil, Piramil & Valetol, Paracetam

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Sertralin actavis: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, Paracetam

Vedlejší účinky: Paramax rapid & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Paramax, Paramax rapid & Paralen 500, Paracetam

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( daje o vlivu kombinace tramadolu a paracetamolu na plodnost nejsou k dispozici. nebo samotný paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetam

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( daje o vlivu kombinace tramadolu a paracetamolu na plodnost nejsou k dispozici. které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar, Paracetam

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetam

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetam

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. mg v játrech a mohou zesílit toxické účinky paracetamolu na játra, jako: .. která ovlivňují dostupnost paracetamolu v těle, jako: .. jejichž antikoagulační účinek může být při delším každodenním užívání paracetamolu zvýšen, a přinášet tak větší riziko krvácení; občasné dávky přípravku Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg nemají významný vliv. Pravidelné užívání paracetamolu může zesílit toxické účinky zidovudinu ( Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetam

Verezana


Interakce přípravku Verezana s jinými léčivými přípravky mohou vést ke vzrůstu nebo zesílení nežádoucích účinků Následující léčiva mohou zhoršit snášenlivost přípravku Verezana: • paracetamol ( lorazepam; • klofibrát (užívaný ke snížení krevních tuků); • paracetamol ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Verezana, Paracetam

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. inek paracetamolu se může snížit při podání perorální antikoncepce. Současné užívání paracetamolu ( Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Ultracod, Paracetam

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Paramax rapid a Paralen 500 ....

Tagy: Tutus, Paracetam

Přečtěte si o tématu Paracetam. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetam, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetam. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetam.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 10 min
96,581,002
Celkový Počet Případů
1,072,673 (1.1%)
Celkem úmrtí
92,288,003 (95.6%)
Celkem Uzdraveno
3,911
Vážný Stav

Poslední hledané v lékárně

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: