Paracetamol


Výsledky hledání na výraz Paracetamol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Antabus


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Antabus ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Antabus, Paracetamol

Vedlejší účinky: Algifen neo & Lipertance & Pantomyl & Paralen extra proti bolesti


Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Pantomyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Paralen extra proti bolesti . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lipertance a Pantomyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lipertance a Paralen extra proti bolesti . .....Paralen extra proti bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Algifen, Algifen neo & Lipertance & Pantomyl & Paralen extra proti bolesti, Paracetamol


Kombinace, interakce: Betaloc zok & Betaloc & Tritace & Trombex & Ataralgin


Betaloc zok & Tritace .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Ramipril kombinuje s Metoprololem. Betaloc zok & Ataralgin .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc & Tritace .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Betaloc, Betaloc zok & Betaloc & Tritace & Trombex & Ataralgin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma & Zolpinox


Vedlejší a nežádoucí účinky Talvosilen forte a Pregabalin mylan pharma . . Vedlejší a nežádoucí účinky Talvosilen forte a Zolpinox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pregabalin mylan pharma a Zolpinox . Vedlejší a nežádoucí účinky Talvosilen forte a Pregabalin mylan pharma . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Talvosilen, Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma & Zolpinox, Paracetamol

Vedlejší účinky: Eliquis & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ataralgin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Olanzapin mylan .......

Tagy: Vedlejší účinky Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis


Liskantin & Citalec 20 zentiva .Metabolismus citalopramu může být zvýšen v kombinaci s Primidonem. Liskantin & Rivotril .Metabolismus klonazepamu může být zvýšen v kombinaci s Primidonem. Citalec 20 zentiva & Rivotril .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Clonazepam s .....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Liskantin, Liskantin & Citalec 20 zentiva & Rivotril & Foxis, Paracetamol

Vedlejší účinky: Zaldiar & Nimesil


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, Paracetamol

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen plus a Ibalgin 400 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen plus a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a .....plus (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400 &, Paracetamol

Vedlejší účinky: Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen 500 .Bolest na hrudi, Průjem, Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo hct a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí ........

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500 &, Paracetamol

Vedlejší účinky: Claritine & Brufen 400 & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Claritine a Brufen 400 .Bolest hlavy, . Vedlejší a nežádoucí účinky Claritine a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen 400 a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Claritine a Brufen 400 .Bolest hlavy, . Vedlejší a nežádoucí účinky Claritine a Ataralgin . . Vedlejší .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Claritine, Claritine & Brufen 400 & Ataralgin, Paracetamol

Kombinace, interakce: Relpax & Talvosilen


Interakce s potravinami a další doporučeníRelpax: Expozice produktu (plocha pod křivkou) a maximální koncentrace se zvýší, pokud se produkt užije s jídlem s vysokým obsahem tuků. . Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníRelpax: Expozice produktu (plocha pod .....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Relpax, Relpax & Talvosilen, Paracetamol

Vedlejší účinky: Brintellix & Korylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Korylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Brintellix a Korylan ....Korylan (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Brintellix, Brintellix & Korylan, Paracetamol

Vedlejší účinky: Omeprazol teva pharma & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Omeprazol teva pharma a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Pradaxa & Cipralex & Dasselta & Prenewel & Isoptin sr & Neurol 0,5 & Paralen 500


Pradaxa & Dasselta .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s desloratadinem. Pradaxa & Prenewel .Sérová koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu se může zvýšit, pokud se dabigatranetexilát použije v kombinaci s perindoprilem. .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Pradaxa, Pradaxa & Cipralex & Dasselta & Prenewel & Isoptin sr & Neurol 0,5 & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Paralen extra proti bolesti . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Lipertance . . Vedlejší a nežádoucí účinky Pantomyl a Atorvastatin mylan .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, Průjem, vyrážka, Nadýmání, Bolest hlavy, alergické reakce, Nevolnost, Nespavost, . Vedlejší a .....Paralen extra proti bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Pantomyl, Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan, Paracetamol

Kombinace, interakce: Nurofen junior pomeranč & Paralen 125


Interakce s potravinami a další doporučeníNurofen junior pomeranč: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. .....Paralen 125 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Nurofen, Nurofen junior pomeranč & Paralen 125, Paracetamol

Vedlejší účinky: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Paralen 100 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Brufen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Paralen 100 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Brufen . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a .....Paralen 100 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, Paracetamol

Vedlejší účinky: Sortis & Betamed & Prenessa & Godasal 100 & Doreta


Vedlejší a nežádoucí účinky Sortis a Betamed .Artralgie, Asténie, Průjem, Dyspepsie, vyrážka, Bolest hlavy, Nevolnost, Myalgie, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Sortis a Prenessa .Bolest břicha, Asténie, Bolesti zad, Průjem, Dyspepsie, Bolest hlavy, Bolest v končetinách, Zánět hltanu, Sinusitida, Infekce .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Sortis, Sortis & Betamed & Prenessa & Godasal 100 & Doreta, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Sertralin actavis: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Stacapolo & Madopar 250 & Pk-merz & Aropilos & Palgotal


Stacapolo & Aropilos .Levodopa může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Madopar 250 & Aropilos .Levodopa může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Interakce s potravinami a další doporučeníPk-merz: Vyvarujte se alkoholu. Vezměte bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Stacapolo & .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Stacapolo, Stacapolo & Madopar 250 & Pk-merz & Aropilos & Palgotal, Paracetamol

Vedlejší účinky: Prestarium neo forte & Indap & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo forte a Indap .Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Kašel, Průjem, Dyspepsie, Otok, Bolest hlavy, hypertonie - zvýšené svalové napětí, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, . Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo forte a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Indap .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Prestarium, Prestarium neo forte & Indap & Palgotal, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paracetamol dr. max & Parapyrex


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol dr. Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo forte a Indap .Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, Kašel, Průjem, Dyspepsie, Otok, Bolest hlavy, hypertonie - zvýšené svalové napětí, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, . Vedlejší a .....max (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol dr max & Parapyrex, Paracetamol

Kombinace, interakce: Rilmenidin teva & Panadol novum


Interakce s potravinami a další doporučeníPanadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníPanadol novum: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....novum (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Rilmenidin, Rilmenidin teva & Panadol novum, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paroxetin +pharma & Ibalgin 400 & Paralen 500 & Ortanol & Prestarium neo


Paroxetin +pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s paroxetinem. Ibalgin 400 & Ortanol .Metabolismus ibuprofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Ibalgin 400 & Prestarium neo .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Perindopril kombinován s ........

Tagy: Kombinace, interakce Paroxetin, Paroxetin +pharma & Ibalgin 400 & Paralen 500 & Ortanol & Prestarium neo, Paracetamol

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, Paracetamol

Vedlejší účinky: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Fraxiparine a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim &, Paracetamol

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Přesto byste měl( Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetamol

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Nicméně byste měl( Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Zaldiar, Paracetamol

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Glukosamin ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetamol

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Rostlinné léčivé přípravky a přírodních produktyJestliže již užíváte některý z následujících rostlinných léčivých přípravků, musíte se před ukončením jejich užívání poradit s lékařem. Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetamol

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a Sumetrolim . . Vedlejší a nežádoucí účinky Medoxin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sumetrolim a ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetamol

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetamol

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetamol

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Nicméně máte informovat svého lékaře, pokud by se u Vás projevily v průběhu léčby přípravkem Tutus některé následující příznaky: - pocity na omdlení při vstávání z polohy vleže nebo vsedě, pomalý srdeční tep, mdloby - změna chuti k jídlu - svalová slabost, pomalejší nebo mělčí dýchání - změny nálady, změny aktivity ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté .....

Tagy: Tutus, Paracetamol

Přečtěte si o tématu Paracetamol. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetamol, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetamol. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetamol.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop