ACETYLCYSTEIN DR.MAX tbl eff Příbalový leták


 

Příbalový leták: Acetylcystein dr.max - 600MG Šumivá tableta


Generikum: acetylcysteine
Účinná látka: acetylcystein
ATC skupina: R05CB01 - acetylcysteine
Obsah účinných látek: 600MG
Balení: Obal na tablety

Acetylcystein dr.max Dávkování

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Doporučená dávka přípravku pro dospělé a dospívající od 14 let je 1 tableta denně (odpovídá 600 mg acetylcysteinu). Dospívající mají užít polovinu tablety dvakrát denně. Šumivá tableta se...více

Acetylcystein dr.max Vedlejší a nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Následující nežádoucí účinky se mohou objevit při léčbě acetylcysteinem. Méně časté (mohou postihnout až 1 ze 100 pacientů): - Alergické reakce (svědění, kopřivka, kožní vyrážka, zrychlený tlukot srdce a pokles krevního tlaku) - Bolesti hlavy - Zánět...více

Acetylcystein dr.max Interakce

Neužívejte Acetylcystein Dr.Max: - jestliže jste alergický(á) na acetylcystein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). - jestliže máte závažně zhoršené astma - jestliže trpíte chronickými dvanáctníkovými a žaludečními vředy - pro vysoký obsah léčivé látky přípravek není vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let. Upozornění a opatření Před...více

Zobrazit celý příbalový leták




Více informací